Nova pobjeda Novljana, Jadran bolji od Zvezde u Beogradu

Piše: Vladan 784 pregleda Dodaj komentar

U drugom kolu Regionalne lige Jadran je gostovao u Beogradu i igrao protiv Crvene zvezde.

Novljani su od starta krenuli sigurnom igrom i već u prvoj četvrtini poveli sa 1:3. U drugom periodu samo po jedan gol na obje strane i na polovini utakmice rezultat je iznosio 2:4. U trećem periodu igrači Vladimira Gojkovića su dodali gas i ovaj period završili sa 1:3, pa je rezultat prije posljednje četvrtine iznosio 3:7. U posljednjem periodu domaćin je uspjeo da smanji zaostatak, ali konačna pobjeda našeg tima je iznosila 6:9. U našem timu istakao se Spaić sa 3 postignuta gola.

Crvena zvezda – Jadran Carine 6:9 (1:3, 1:1, 1:3, 3:2)

Crvena Zvezda: Kralj, Tankosić 1, Maksimović 2, Bursać, Perković, Vasić 1, Bitadze, Žeželj, Ilić, Popović, Šulc, Radović, Todorovski, Ljubenović 2.

Jadran Carine: Kandić, Brkić, Popadić 1, Obradović 1, Banićević, Averka, Mijušković 1, F. Gardašević 1, Radović 1, Spaić 3, Drašković, Petkovi 1, Tešanović, Vučurović.