Ništa od senzacije, Bajern ipak u polufinalu

Piše: Rajko 766 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Bajerna savladali su večeras, u petom meču četvrtfinala, ekipu Frankfurta rezultatom 90-70 i plasirali se u polufinale BBL lige.

Frankfurt ipak nije uspio da priredi senzaciju ali jeste da dobro namuči ekipu Bajerna.

Četvrtfinalna serija se, za mnoge neočekivano, igrala svih pet mogućih utakmica.

Ekipa koju od nedavno predvodi crnogorski stručnjak, Dejan Radonjić, na kraju je opravdala ulogu favorita i nastavila pohod na titulu prvaka Njemačke.

Bajern je u petom meču slavio rezultatom 90-70.

Druga i treća četvrtina odigrane su u prepoznatljivom Radonjićevom fazonu, sa čvrstom odbranom, pa su košarkaši Bajerna protivniku u drugoj četvrtini dopustili svega 11 poena a u trećoj 15.

Najefikasniji u ekipi iz Minhena bio je Redži Reding koji je postigao 13 poena dok je srpski plejmejker, Stefan Jović, ubacio 12.