Ništa od medalje, Bojić i Betić četvrti

Piše: Reprezentacija.me 890 pregleda Dodaj komentar

Andrej Bojić i Ognjen Betić nijesu uspjeli da se domognu medalje na Balkanskom prvenstvu u bič voleju za igrače do 20 godine, koje se danas završava u Tirani.

Crnogorski reprezentativci su u meču za bronzu poraženi od Albanaca Alberta Duke i Osmana Ćepe sa 2:0 (21:11, 21:12), drugi put na prvenstvu.

Albanci su, naime, bili bolji od našeg para i u takmičenju po grupama, takođe sa 2:0 (21:10, 21:15).

Bojić i Betić su takmičenje završili sa tri poraza i jednom pobjedom. U grupi B su savladali albanski par, Erbana Idrizija i Renata Kasu sa 2:0 (21:15, 21:10), dok su u polufinalu izgubili od Rumuna Bogdana Nana i Roberta Virlana sa 2:0 (21:10, 23:21).

Titulu su osvojili Rumuni Nana i Virlan koji su u finalu bili bolji od turskog para, Ozdemira Apdulkaira i Dundara Ismaila sa 2:0 (21:10, 21:16).