Nikola Vučević upisao novi dabl-dabl

Piše: Vladan 756 pregleda Dodaj komentar

U duelu ekika koje imaju dvostruko više poraza nego pobjeda, slavio je domaćin – iako je odmarao Kobi Brajant, Los Anđeles Lejkersi su savladali Orlando 101:84, a Nikola Vučević je bio najbolji pojedinac u gostujućem timu, upisavši novi dabl-dabl.

Centar crnogorske reprezentacije je za skoro 28 minuta igre zabilježio 14 poena (šut iz igre 12-6, sa linije bacanja 2-2), 11 skokova, te po asistenciju i ukradenu loptu.

Poražen je i Čikago, u gostima od Vašingtona 102:96, a Nikola Mirotić je za Bulse, za 14 minuta i 16 sekundi igre, upisao šest poena (šut za dva poena 3-1, za tri poena 1-1, sa linije bacanja 2-1), pet skokova, te po asistenciju, ukradenu loptu i blokadu.

Nikola Peković je i dalje van terena zbog povrede, a njegova Minesota je poražena od od Milvokija 98:84.