Nebojša Simić najavio sjajnu sezonu u Bundesligi

Piše: Ognjen 743 pregleda Dodaj komentar

Naš golman Nebojša Simić pruža sjajne partije na golu Melsunguna. Naime, na juče završenom Šparkasen Kupu Simo je dobio nagradu za najboljeg golmana u društvu vrhunskih kolega iz Magdeburga, Hanovera, Erlangena, Lajpciga, Lemga… Momak iz Bara je u pobjedi Melsungena nad Erlangenom sakupio čak 20 odbrana, dok je u finalu za poluvrijeme upisak čak deset protiv Magdeburga, a njegov tim je izgubio 30:28, što se svakako ne bi desilo da je Simo branio i u drugom poluvremenu, ali je jasno da treneri u kontrolnim mečevima žele ukazati šansu svim igračima, te da je rezultat u drugom planu. Simo je tako najavio da bi mogao imati još jednu sjajnu sezonu u Melsungenu koji će ovog puta jurišati ka vrhu Bundeslige.