Nakon Partizana, Zeta pobijedila i Zvezdu

Piše: Vladan 742 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Zete su na pripremama na Zlatiboru uspjeli da pobijede beogradske vječite rivale.

Nakon što su pobijedili Partizan 2:1, danas su odigrali prijateljsku utakmicu zatvorenog tipa sa Crvenom zvezdom. Igralo se dva puta po 30 minuta.

Zeta je povela u 7. minutu nakon napada po desnoj strani i centaršuta u sredinu. Bila je to laka realizacija za napadača Zete.

Zvezda je uspjela da stigne do izjednačenja u 59. minutu. Strijelac gola bio je Lazar Romanić koji je odlično iskoristio asistenciju Joveljića.

Zvezda je imala više prilika za gol, ali kazna za promašaje stigla je u posljednjem minutu. Zeta je izvela korner, a nakon kratkotrajne gužve u petercu najbolje se snašao fudbaler Zete i postigao gol za konačnih Crvena zvezda – Zeta 1:2.