Nakon 3.vikenda, pionirke Luke Bar i Rudara na čelu

0
539
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

U nedelju 17.decembra, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore, u dvorani Verde Complex-a, odigran je treći vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Libero – Gorštak 2:0 ( 26:24, 25:19 )

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Gorštak: Bulatović, Tapušković, Obrenović, Mulević, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dožić.

Budućnost Capital Plaza – Galeb Poliklinika Hipokrat 0:2 ( 18:25, 16:25 )

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Vuković, Jovović L., Stanojević I., Anđić, Vučinić.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlahović, Šćekić, Šabović, Mrdak, Čupić, Bajčeta, Koprivica, Vlahović, Šašović.

Nikšić – Herceg  Novi 2:0 ( 25:16, 25:17 )

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Pavićević, Bujalić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Senić, Kiperoš, Đuratović, Kapor, Nikolić, Mišelić, Bleništa, Kovačević, Bovan.

Mediteran – Mladost 2:0 ( 25:18, 25:18 )

Mediteran: Nedović, Zejak, Nikaljević, Kovačević, Nedović T., Božović, Manojlović, Marković, Bajnović, Zvicer, Lučić, Vukadin, Kovačević, Šćekić.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.

Luka Bar – Galeb Poliklinika Hipokrat 2:1 ( 22:25, 25:23, 15:10 )

Luka Bar: Krgović, Jovetić, Smolović, Nedić, Jovanović, Martinović, Raičević, Zarubica, Ostojić, Knežević.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Dragojević, Čavić, Šaltić, Krivokapić, Tvrdišić, Vlahović, Šćekić, Šabović, Mrdak, Čupić, Bajčeta, Koprivica, Vlahović, Šašović.

Ivangrad 2011 – Herceg Novi 0:2 ( 11:25, 11:25 )

Ivangrad 2011: Bogavac, Savović, Ralević, Popović, Dubak, Đurišić, Janić, Matović.

Herceg Novi: Popović, Ćuhlib, Petrović, Vujović, Petrović N., Senić, Kiperoš, Đuratović, Kapor, Nikolić, Mišelić, Bleništa, Kovačević, Bovan.

Gimnazijalac – Mladost 1:2 ( 25:9, 16:25, 12:15 )

Gimnazijalac: Ćorović, Bećir, Bulatović, Popović, Ivović, Ćetković, Franović, Dragović, Plamenac.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Telesmanić, Radošević, Grbović, Kilibarda, Tujković, Radmanović, Klakor.

Mediteran – Rudar 0:2 ( 16:25, 20:25 )

Mediteran: Nedović, Zejak, Nikaljević, Kovačević, Nedović T., Božović, Manojlović, Marković, Bajnović, Zvicer, Lučić, Vukadin, Kovačević, Šćekić.

Rudar: Gazdić, Čakar, Jelovac, Preradović, Smolović, Vraneš, Ostojić, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda.

Ivangrad 2011 – Luka Bar 0:2 ( 16:25, 14:25 )

Ivangrad 2011: Bogavac, Savović, Ralević, Popović, Dubak, Đurišić, Jolnić, Matović.

Luka Bar: Krgović, Jovetić, Smolović, Nedić, Jovanović, Martinović, Raičević, Zarubica, Ostojić, Knežević.

Akademija – Budućnost Bemax 2:0 ( 25:19, 26:24 )

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Budućnost Bemax: Stanković, Topčević, Đurković, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bogojević, Jovović, Matić.

Morača – Gimnazijalac 2:0 ( 25:22, 25:20 )

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Pajović, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Vidaković, Kalezić, Petrović.

Gimnazijalac: Ćorović, Bećir, Bulatović, Popović, Ivović, Ćetković, Franović, Dragović, Plamenac.

Rudar – Budućnost Capital Plaza 2:0 ( 25:5, 25:10 )

Rudar: Gazdić, Čakar, Jelovac, Preradović, Smolović, Vraneš, Ostojić, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda.

Budućnost Capital Plaza: Radonjić, Radojević, Burzanović, Nikolić, Stanojević, Jovović, Vuković, Jovović L., Stanojević I., Anđić, Vučinić.

Jedinstvo Bemax – Akademija  0:2 ( 17:25, 16:25 )

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Belojević, Simović.

Jedinstvo Bemax: Rakočević, Krgović, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Rovčanin, Vukadinović, Bošković, Novović.

Budućnost Bemax – Mrkojevići 0:2 ( 21:25, 14:25 )

Budućnost Bemax: Stanković, Topčević, Đurković, Radulović, Lazović, Ćetković, Pešić, Bogojević, Jovović, Matić.

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Vukić, Đurović, Ćatović.

Morača – Gorštak 1:2 ( 18:25, 25:22, 12:15 )

Morača: Martinović, Pavićević, Boljević, Đurišić, Pajović, Rudan, Milačić, Kankaraš, Tošić, Popović, Vidaković, Kalezić, Petrović.

Gorštak: Bulatović, Tapušković, Obrenović, Mulević, Zajić, Medenica, Bulatović, Peković, Drakul, Šćepanović, Dašić, Dožić

Jedinstvo Bemax – Nikšić 0:2 ( 16:25, 17:25 )

Jedinstvo Bemax: Rakočević, Krgović, Zujović, Vuletić, Madžgalj, Radović, Popović, Jevrić, Rovčanin, Vukadinović, Bošković, Novović.

Nikšić: Delibašić, Vulanović, Nikčević, Bogetić, Pavićević, Bujalić, Đurović, Nikolić, Nikčević, Perišić, Đilas.

Libero – Mrkojevići 2:0 ( 25:18, 25:18 )

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Đurašić, Tomašević, Sredović, Jovanović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Mrkojevići: Pecović, Kadić, Škretović, Ljajević, Kalamperović, Spahija, Vukić, Đurović, Ćatović.