Mugoša zapalio “Wildpark” – Karlsrue srušio tim Hanovera! (VIDEO)

Piše: Ognjen 821 pregleda Dodaj komentar

Disali su na aparatima fudbaleri Karlsruea, bili u crnoj seriji od tri poraza, ali onda je jedan čovjek rekao dosta – crnogorski napadač Stefan Mugoša u 10. minutu načeo je mrežu dojučerašnjeg prvoligaša Hanovera a dokrajčio ih je Grk Diamantakos za konačnih 2:0.

Tako je srušen jedan od glavnih kandidata za ulazak u Bundesligu a domaći sastav svakako će nakon ovog duela lakše da diše i sa mnogo više optimizma gledaće na nastavak prvenstva.

Naš reprezentativac započeo je meč u startnih 11, bilo mu je potrebno svega deset minuta da zatrese mrežu nemoćnog Čaunera a u 71. otklonjena je i svaka dilema o konačnom pobjedniku.

All Goals & Highlights HD – Karlsruher SC 2-0… by RussellLerman

Naredni meč, Mugi će imati priliku da ukrsti koplja sa svojim bivšim klubom – 10. marta Aue će dočekati tim sa “Wildpark” stadiona.