Mugoša: Teško nam je pao poraz…

Piše: Vladan 913 pregleda Dodaj komentar

Fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je večeras od Češke 3:0, u utakmici A grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Naša selekcija bez pobjede je i poslije 5. meča u kvalifikacijama. Upisala je treći poraz, a u ovom kvalifikacionom ciklusu ima i dva remija.

“Teško nam je pao poraz, iz tri prekida smo primili tri gola. Prvo poluvrijeme imali smo šanse gdje smo trebali da postignemo pogodak, onda bi možda utakmica krenula drugim tokom. U drugom poluvremenu se pokazalo da su opasni iz prekida, rekao je Mugoša i dodao:

Moramo se izdići iz ove situacije i držati se zajedno, prošli smo i gore stvari. Okrećemo novi list i pripremamo se za nešto novo. Mi imamo timski duh, to ćemo i da gajimo da budemo što bolji i pozitivniji“.

Crna Gora je bila oslabljena večeras pošto su zbog povreda meč propustili Stefan Savić i Marko Simić.

Nažalost imaju povrede i falili su nam danas, ali to je nažalost sastavni dio sporta. Mi se borimo sa tim cijelo ovo vrijeme, želim im brz oporavak, pa da budu zdravi za sledeću utakmicu“, zaključio je Mugoša.