Monako izvukao remi protiv Nice, Jovetić 14 minuta u igri

Piše: Rajko 985 pregleda Dodaj komentar
Foto - AS Monaco

Crnogorski fudbaler je ušao u igru u 76. minutu, zamijenivši Adama Dijakabiju, strijelca vodećeg gola za ekipu Monaka.

Fudbaleri Monaka i Nice odigrali su sinoć neriješeno 2:2 u derbiju Azurne obale u okviru 21. kola francuske Lige 1.

“Kneževi” su bili u vođstvu od 33. minuta kada je Dijakabi pogodio mrežu protivnika. Rezultatski preokret u drugom poluvremenu režirao je Mario Baloteli, koji je bio strijelac oba gola za Nicu, u 47. i 68. minutu susreta.

Stevan Jovetić je ušao u igru 14. minuta prije kraja meča. Našao se u prilici u drugom minutu sudijske nadoknade, kada je njegov šut odbranio golman Nice, a lopta se odbila do Falkaa koji je bio na pravom mjestu i poravnao rezultat na 2:2.

Monako je nakon ovog remija izgubio drugu poziciju na tabeli, na kojoj ga je, poslije sinoćnje pobjede nad Strazburom (2:0) pretekao Marsej.