Mladost bolja od selekcije Sindikata profesionalnih fudbalera Crne Gore

Piše: Reprezentacija.me 560 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Mladosti savladali su danas selekciju Sindikata profesionalnih fudbalera Crne Gore, sastavljenu od igrača koji nemaju angažman, u prijateljskom meču na Zlatiboru (2:1).

Najveće pojačanje crnogorskog šampiona, Marko Burzanović, doveo je ekipu Nikole Rakojevića u vođstvo, rutinskom realizacijom u 40. minutu. Početkom nastavka Mladost je povećala prednost, golom pojačanja iz Petrovca, Borisa Kopitovića.

Ekipa SPFCG zaigrala je ofanzivnije i slobodnije tek nakon dva gola minusa, pa je Vasko Kalezić u 72. minutu, na pas Vladana Karadžića, smanjio na 2:1. Izabranici Nenada Brnovića imali su u finišu šanse da izjednače, Kalezić je pogodio stativu, šanse su imali Vlahović i Karadžić, ali je ostalo 2:1.

selekcija sindikata profesionalnih fudbalera crne gore

SPFCG: Delibašić, Popović, Marković, Petrović, Bakrač, Batuta (Vlahović 46.), Pejović, Kalezić, Bogdanović (Lopičić 46), Kažić (Savićević 46.), Novaković (Karadžić 46.).

Mladost: Ljuljanović (Radović 40.), Đurišić (Radenović 60), Igumanović (Jelić 60.), Raičević, Novović, Lakić, Kopitović B. (Musić 60), Vlaisavljević (Stijepović 60.), Kopitović, Burzanović, Petrović (Lazarević 60).

Ekipa Sindikata profesionalnih fudbalera juče je ramizirala u meču sa Sindikatom “Nezavisnost” (2:2), igračima bez ugovora iz Srbije, dok će sjutra odigati svoj posljednji meč u okviru projekta “Trening kamp 2016”, i to protiv srpskog superligaša Spartaka iz Subotice.