Minifudbal reprezentacija pobjedom otvorila Evropsko prvenstvo (VIDEO)

Piše: Vladan 666 pregleda Dodaj komentar

Minifudbal reprezentacija Crne Gore učestvuje na Evropskom prvenstvu u Mađarskoj.

Crnu Goru na Evropskom prvenstvu predstavljaju: Golmani – Mirotić Dejan (kapiten), Jovović Filip. Igrači – Milošević Uroš, Ristić Ivan, Kljajević Nemanja, Nenadović Aleksandar, Simić Aleksandar, Mugoša Ivan, Mikelj Aleksandar, Donković Zoran, Vulević Danilo, Radenović Saša, Vuletić Luka.

Naša reprezentacija je u prvom kolu prvenstva pobijedila Austriju 2:1. Oba gola za Crnu Goru postigao je Danilo Vulević.

Prvi gol na meču, Vulević je postigao u 33. minutu, da bi u 35. minutu udvostručio prednost i osigurao prvu pobjedu Crne Gore na prvenstvu. Jedini gol za Austriju dao je Damir Jovanović u 39.minutu.

Crna Gora se nalazi u grupi G, sa Kazahstanom, Austrijom i Letonijom.

U drugom meču grupe, Kazahstan je pobijedio Letoniju 3:1.

Nakon odigranog prvog kola, Crna Gora i Kazahstan imaju po 3 boda, dok su Austrija i Letonija bez bodova.

U drugom kolu prvenstva, Crna Gora igra sa Letonijom. Utakmica se igra u utorak od 16h.

Gol Vulevića je proglašen za gol prvog dana Evropskog prvenstva.