Milošević i Grej heroji pobjede nad Apoelom! (VIDEO)

Piše: Vladan 676 pregleda Dodaj komentar

U 3. kolu FIBA Evrokupa, crnogorski košarkaši Filip Barović i Nemanja Milošević ostvarili su pobjede.

Telekom Basket, tim Filipa Barovića, kao domaćin je pobijedio ekipu Belfiusa rezultatom 77:75.

Barović je odigrao 20 minuta i za to vrijeme postigao 9 poena i imao po dvije asistencije i skoka.

Njemački tim je na prvom mjestu tabele sa stoprocentnim učinkom od dvije pobjede.

filip barovic telekom baskets

U drugom meču takmičenja, Milošević je sa Cmokijem na gostovanju u veoma dramatičnoj završnici pobijedio grčki Apoel 71:70.

I upravo je Milošević jedan od heroja pobjede. Posljednjih osam poena ekipe, on je postigao pet. Na 1:20 minuta do kraja, pri rezultatu 66:63 za Apoel, crnogorski košarkaš je postigao trojku i poravnao rezultat na 66:66. Potom su uslijedila njegova nova dva poena i Cmoki je imao prednost 68:66, a na semaforu je stajalo 38 sekundi do kraja meča. Odmah zatim, Aris je nakon tajm auta uspio da postigne trojku za 69:68. Potom je Brown pogodio jedno od dva slobodna bacanja i Aris je povećao prednost na 70:68. I 4 sekunde prije kraja, Gray je pogodio trojku za pobjedu Cmokija.

Milošević je postigao 7 poena, imao 4 skoka i jednu asistenciju za odigranih 24 minuta. Najefikasniji je bio junak meča, Gray sa 17 poena.

Cmoki se nalazi na vrhu tabele. U tri odigrana kola ostvarili su isto toliko pobjeda.