Marko Vukašinović i Irfan Hamzagić predvodili Novi Pazar do nove pobjede

Piše: Ognjen 739 pregleda Dodaj komentar

Odbojkaši Novog Pazara pobijedili su Niš u gostima sa 3:2 (22:25, 25:12, 20:25, 25:18, 15:6) u prvom meču četvrtfinala Kupa Srbije.

Branilac trofeja u ovom takmičenju slavio je posle velike borbe i preokreta. Nišlije su odlično ušle u meč, povele u setovima, ali su Pazarci uzvratili, i to veoma ubjedljivo.

Ipak, domaći se nisu predavali, ponovo su došli do prednosti, ovoga puta od 2:1 i došli su nadomak pobjede. Ipak, tada se Novi Pazar probudio, osvojio je naredna dva seta i trijumfovao u prvom od dva okršaja u četvrtfinalu Kupa Srbije. Meč u Nišu je okončan posle 108 minuta žestoke borbe.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Irfan Hamzagić sa 22 i Marko Vukašinović sa 17 poena, dok je Niš predvodio Sofijan Hosni sa 21 poenom.

Novi Pazar sa klupe predvodi Hamza Zatrić, bivši dugogodišnji odbojkaš Budvanske Rivijere.

Revanš ovog četvrtfinala na programu je 29. novembra u hali “Pandik” u Novom Pazaru.