Luka Đorđević predvodio napad Tventea

Piše: Reprezentacija.me 656 pregleda Dodaj komentar

luka djordjevicMladi reprezentativac Crne Gore Luka Đorđević bio je starter na jučerašnjoj utakmici njegovog Tventea protiv AZ Alkmara.

Mihel Jensen je odlučio da juče od prvog minuta ukaže povjerenje našem internacionalcu, a to se ispostavilo kao dobra odluka. Đorđević je odigrao jako dobro do 68.minuta kada ga je zamijenio Norvežanin Borven.

Tvente je preokretom došao do tri boda na ovoj utakmici. Gosti su nakon 45 minuta vodili golom Berghuisa. U drugom poluvremenu je viđena mnogo bolja igra Tventea i preokret u režiji Tadića. Srpski fudbaler je prvo asistirao Moktaru za 1-1, da bi u 93.minutu pogodio za konačnih 2-1.

Za Đorđevića je ovo bio 14 nastup u dresu Tventea, a prvi koji je počeo od prvog minuta.