Lovćenovih osam od osam, poraz Budvana, remi u Tivtu

Piše: Ognjen 328 pregleda Dodaj komentar

Koliko je Lovćen veliki favorit za titulu u Prvoj ligi za rukometaše, dokazuje to što je prvi krug prvenstva završio ne izgubivši ni bod.

Tim Duška Milića savršen krug zatvorio je laganom pobjedom nad Jedinstvom, posljednjeplasiranom ekipom u ligi – 42:22.

U sastavu sa Cetinja svi igrači, ne računajući golmane Borilovića i Borozana, upisali su se u strijelce.

Seriji Budvanske rivijere od šest uzastopnih trijumfa došao je kraj – oslabljeni tim Dejana Dragnića poražen je na gostovanju Beranama 1949, koje je došlo do značajnih bodova u borbi za Mini ligu za prvaka.

Prvi remi ove sezone upisan je u Tivtu, gdje su se sastali Partizan 1949 i Danilovgrad – 30:30.

Zanimljivo, isti broj pogodaka pao je u oba poluvremena jer je poslije 30 minuta bilo 15:15.

Nemanja Barac je domaćem timu 48 sekundi prije kraja meča donio prednost od 30:28, ali su Miloš Jokanović iz sedmerca, te Nikola Marušić tri sekunde prije kraja, donijeli bod danilovgradskom sastavu.