Lovćen se u Beogradu držao do posljednje četvrtine

Piše: Ognjen 775 pregleda Dodaj komentar
Ratko Varda (Foto: Dynamic VIP PAY)

Košarkaši Lovćena izgubili su utakmicu na gostovanju Dinamiku u Beogradu, pošto su popustili pritisku domaćina u posljednoj četvrtini.

Dinamik je posljednju četvrtinu dobio sa šest razlike, koliko iznosi i krajnja pobjeda beogradskog tima.

Lovćenu je to peti poraz u Drugoj ABA ligi, a ekipa sa Cetinja ima i tri pobjede i nalazli se na devetom mjestu u poretku 12 klubova.

Dinamik je, s druge strane, upisao i peti trijumf i u zoni je razigravanja za plej-of.

Dinamik – Lovćen 72:66 (9:15, 22:16, 23:23, 18:12)

Beograd – Hala sportova „Ranko Žeravica“. Gledalaca: 500. Sudije: Čukalović (Srbija), Javor (Slovenija), Radulović (Crna Gora.

Dinamik: Eldridž 11, Beslać, Krstić 15,  Vulikić, Milisavljević 18 (6-4), Đurasović 8 (5-4), Varda 12 (6-5), Majauskas, Miladinović, Grbović, Zekavičić 8 (4-2), Ćirković.

Lovćen: Latković 11 (3-3), Popović 8 (2-1), Radunović 2, Slavković,  Vrbica 4, Baćović 4, Lopičić, Jelenić 5, Albijanić 10 (2-0), Knežević 8, Korać 14 (2-2), Borilović.