Krivokapić i drugovi srušili aktuelnog šampiona

Piše: Ognjen 786 pregleda Dodaj komentar
Izvor - RK Lokomotiva Brčko

Rukometaši Lokomotive su u okviru 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali aktuelnog prvaka BiH, ekipu Izviđača rezultatom 30:28.

U prvom poluvremenu igrale su se čvrste odbrane na obije strane, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 15:15, a u nastavku je viđena kvalitetna rukometna predstava u kojoj se bolje snašao domaći tim.

Otpor gostiju iz Ljubuškog je slomljen u posljednjih pet minuta meča kada su Lokosi sa igračem manje postigli dva brza gola i povećali prednost na plus tri, te je tada pitanje pobjednika bilo poznato.

Crnogorski rukometaš Igor Krivokapić koji sjajno igra ove sezone u dresu Lokomotive postigao je tri gola a sa osam se ispred svih istakao Grujić.

U poraženom sastavu po šest puta su se u listu strijelaca upisali Alilović i Delić.

RK Lokomotiva Brčko – HRK Izviđač 30:28 (15:15)