KMF Čelik šampion Crne Gore u futsalu

Piše: Rajko 615 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri KMF Čelik novi su prvaci futsal lige Crne Gore.

U revanš meču finala KMF Čelik i KMF Brskovo remizirali su 4-4 ali je zbog pobjede u prvom susretu 3-2, KMF Čelik novi šampion Crne Gore u futsalu.

U Nikšiću se mogao gledati odličan fudbal u dvorani Sportskog centra.

Metalurzi su u devetom minutu igre preko Bojana Bajovića prešli u vođstvo, da bi samo dva minuta kasnije kapiten Damjanović povisio na 2-0.

U 15. minutu je Jakovljević povisio na 3-0 i tada se činilo da će Čelik lako izaći na kraj sa ekipom Brskova. Međutim, da tako ipak ne bude pobrinuo se prvo Mileta Vučetić koji je u 19. minutu smanjio na 3-1.

U drugom poluvremenu je ekipa iz Mojkovca krenula na sve ili ništa.

Igrao se 28. minut kada je autog postigao Radulović za prednost Čelika od 4-1. Samo minut kasnije, Minić je smanjio prednost Nikšićana na  4-2.

Sama završnica meča bila je veoma borbena i atraktivna. Vidaković je u 31. minutu svojim golom uveo meč u neizvijesnst.

Na dva minuta do kraja, golman Brskova, Danilo Vučetić, savladao je svog kolegu na golu Čelika za poravnanje rezultata.

Mogli su gosti do potpunog preokreta na samom kraju meča, ali je Milan Sekulić, golman Megalurga bio na visini zadatka i vrhunskim odbranama spriječio protivnika da postigne gol vrijedan šampionskog pehara.