Kadeti večeras protiv Turske (20h)

0
45

Muška kadetska reprezentacija Crne Gore startuje večeras na Balkanskom prvenstvu 2017. u Leskovcu, koje je na programu od 8 – 12. avgusta.

Crna Gora je u grupi sa Turskom, Grčkom i Albanijom, dok će u A grupi igrati Srbija, Makedonija i Bugarska.

U 1. kolu 8. avgusta Crna Gora će igrati protiv Turske u 20:30 časova, dok će u 2. kolu, 9. avgusta, igrati sa Grčkom od 15 časova, a u poslednjem, 3. kolu, 10. avgusta, protiv Albanije takođe u 15 časova.

Plasman u polufinale izboriće dvije prvoplasirane selekcija iz obije grupe dok će od 5. do 8. mjesta igrati preostale četiri ekipe.

Do promjene rasporeda došlo je nakon odustajanja od takmičenja selekcije Moldavije.

Osim selektora Zorana Vukčevića, sa ekipom će putovati pomoćni trener Balša Radulović i tim menadžer Miloš Jovanović.

BVA Supervizor na prvenstvu je Ivan Bošković, generalni sekretar Odbojkaškog saveza Crne Gore.

Tehničari:

Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
Duško Sekulić (Bar Volley)

Korektori:

Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)
Đorđe Jovović (Budućnost Capital Plaza)

Primači:

Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera Budva)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)

Srednji blokeri:

Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera Budva)
Petar Lečić (Budućnost Capital Plaza)

Libero:

Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)

KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2017. – LESKOVAC, SRBIJA (8 – 12. AVGUST):

A GRUPA (SRBIJA, BJR MAKEDONIJA, RUMUNIJA, BUGARSKA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

BUGARSKA – RUMUNIJA                                13.30

BJR MAKEDONIJA – SRBIJA                                   17.30

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

BJR MAKEDONIJA – BUGARSKA                           13.30

SRBIJA – RUMUNIJA                                       17.30

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

RUMUNIJA – BJR MAKEDONIJA                             13.30

BUGARSKA – SRBIJA                                     17.30

B GRUPA (GRČKA, TURSKA, CRNA GORA ALBANIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

GRČKA – ALBANIJA                                       15.00

CRNA GORA – TURSKA                                20.00

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

CRNA GORA – GRČKA                                 15.00

TURSKA – ALBANIJA                                    20.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

ALBANIJA – CRNA GORA                            15.00

GRČKA – TURSKA                                      20.00

PETAK, 11. AVGUST:

POLUFINALE:

A 1 – B 2                                                       17.30

B 1 – A 2                                                       20.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 8. MJESTA:

A 3 – B 4                                                       13.30

B 3 – A 4                                                       15.00

SUBOTA, 12. AVGUST:

FINALE:                                                          20.00

MEČ ZA TREĆE MJESTO:                                17.30

MEČ ZA PETO MJESTO:                                  15.00

MEČ ZA SEDMO MJESTO:                               13.30