Kadeti poraženi od Tunisa

Piše: Vladan 809 pregleda Dodaj komentar

kadeti crne gore rukometMuška kadetska rukometna reprezentacija Crne Gore poražena je od Tunisa 20:11 (5:2, 8:4 i 7:5), u utakmici trećeg kola 11. Mediteranskog prvenstva u Kijetiju, nadomak Peskare.

To je drugi poraz crnogorskih kadeta, koji su juče na startu šampionata izgubili od Francuske 22:21. Ranije danas savladali su Libiju 20:14 (7:4, 6:5 i 7:5).

Izabranici trenera Milana Radovića protiv Tunisa ostali su bez bodova, dok su protiv Libije osvojili maksimalnih pet.

Posljije tri odigrana kola sakupili su 6,5 bodova.

Prema propozicijama, na Mediteranskom šampionatu utakmice se igraju u okviru tri trećine, koje traju po 15 minuta. Reprezentacija koja dobije trećinu osvaja bod, a trijumf na kraju meča donosi dva boda. Neriješen rezultat u trećini boduje se pola boda, dok remi na kraju donosi objema ekipama po bod.

Crna Gora će u četvrtom kolu, danas, u 17 sati i 30 minuta, igrati protiv Egipta.