Kadeti od ponedeljka u Nikšiću na pripremama

0
79

Selektor muške kadetske odbojkaške reprezentacije Crne Gore Zoran Vukčević odredio je spisak igrača koji će se pripremati za Balkansko prvenstvo, koje se održava 08-12.avgusta u Leskovcu (Srbija).

Naši kadeti će pripreme odraditi u Nikšiću, a okupljanje je zakazano za ponedeljak 31.jul u hotelu “Onogošt”, a treninzi će se odvijati u dvorani SC Nikšić.

Kada je u pitanju samo prvenstvo, objavljen je raspored grupa i utakmica, tako će Crna Gora biti u grupi A sa reprezentacijama Srbije i Moldavije. Naša selekcija prvog dana Balkanijade (8.avgust) igraće protiv Moldavije (15h), dok će 9.avgusta igrati protiv domaćina Srbije (20h).

U grupi B igraće Grčka, Rumunija i Albanija, a u C grupi Bugarska, Turska i Makedonija.

BVA Supervizor na Balkanskom prvenstvu za kadete u Leskovcu biće Ivan Bošković, generalni sekretar OSCG.

Selektor Vukčević, kome će u radu pomagati pomoćni trener Balša Radulović, odlučio je da pripreme počnu sledeći igrači:

Tehničari:

Veljko Marović (Budvanska Rivijera Budva)
Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
Duško Sekulić (Bar Volley)

Korektori:

Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)
Đorđe Jovović (Budućnost Capital Plaza)

Primači:

Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera Budva)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)
Nikola Radović (Budućnost Capital Plaza)

Srednji blokeri:

Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera Budva)
Marko Rondović (Sutjeska Nikšić)
Petar Lečić (Budućnost Capital Plaza)

Libero:

Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)

KADETI – BALKANSKO PRVENSTVO 2017. – LESKOVAC, SRBIJA (8 – 12. AVGUST):

A GRUPA (SRBIJA, CRNA GORA, MOLDAVIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

SRBIJA SLOBODNA.

CRNA GORA – MOLDAVIJA        15.00

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

SRBIJA – CRNA GORA         20.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

SRBIJA – MOLDAVIJA          17.30

B GRUPA (GRČKA, RUMUNIJA, ALBANIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

RUMUNIJA – ALBANIJA        17.30

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

GRČKA – RUMUNIJA     15.00

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

GRČKA – ALBANIJA       20.00

C GRUPA (BUGARSKA, TURSKA, BJR MAKEDONIJA):

1. KOLO – UTORAK, 8. AVGUST:

TURSKA – BJR MAKEDONIJA     20.00

2. KOLO – SRIJEDA, 9. AVGUST:

BUGARSKA – TURSKA         17.30

3. KOLO – ČETVRTAK, 10. AVGUST:

BUGARSKA – BJR MAKEDONIJA       15.00

PETAK, 11. AVGUST:

POLUFINALE:

B 1 – C 1                                        17.30

A 1 – NAJBOLJA 2. SELEKCIJA         20.00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN 5 – 9. MJESTA:

II NAJBOLJA 2. SELEKCIJA – NAJBOLJA 3. SELEKCIJA          13.30

II NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – III NAJBOLJA 2. SELEKCIJA          15.00

SUBOTA, 12. AVGUST:

FINALE:                              20.00

MEČ ZA TREĆE MJESTO:       17.30

MEČ ZA PETO MJESTO:         15.00

MEČ ZA SEDMO MJESTO:

III NAJBOLJA 3. SELEKCIJA – BOLJI OD PORAŽENIH EKIPA IZ RAZIGRAVANJA        13.30