Kadeti izgubili od Italije u prvom kolu kvalifikacija

Piše: Vladan 513 pregleda Dodaj komentar

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Tbilisiju od Italije (3:0) u prvom kolu preliminarne runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

“Azuri” su otpor čete Borisa Miličkovića slomili sredinom prvog poluvremena, sa dva brza gola – Rikardi u 16. i Fagioli u 18. minutu pogodili su mrežu golmana Petra Radulovića.

Italijani su bili bolji, imali su još nekoliko povoljnih prilika, a Gislandi je u 74. minutu pogodio za konačnih 3:0.

U drugom meču 1. kola u 16 sati se sastaju Gruzija i Letonija.

Drugi meč na turniru Crna Gora igra protiv domaćina Gruzije, u petak  27. oktobra u 16 časova.

Crna Gora je igrala u sastavu: Radulović, Mikić (77. Drinčić), Pupović, Milikić, Osmanović, Vukčević (59. Mudreša), Bojović, Krivokapić (41. Dinoša), Vukotić, Vukčević, Gašević.