Kadeti Crne Gore savladali BIH u Petrovcu

Piše: Ognjen 705 pregleda Dodaj komentar

Kadetska reprezentacija Crne Gore pobijedila je večeras u Petrovcu odgovarajuću selekciju Bosne i Hercegovine sa 2:0.  Izabranici selektora Borisa Miličkovića pružili su dobru partiju, postigla dva pogotka i zasluženo pobijedili odličnog protivnika.

Crna Gora je povela u sedmom minutu kada je, nakon dobro izvedenog kornera, loptu je na drugoj stativi sačekao Drinčić i poslao je u mrežu. Naš tim je bio bolji rival tokom čitavog prvog poluvremena, ali je prvi dio nastavka pripao gostima koji su imali dvije odlične prilike preko Dadića. Ipak naš golman Carević je u oba navrata odlično intervenisao. Konačan rezultat postavio je Vukotić u 61. minutu lijepim pogotkom sa 25 metara.

– Utakmica je bila otvorena i moglo je dosta toga da se vidi. Bilo je dosta stvari sa kojima sa zadovoljan, ali i onih sa kojima sam nezadovoljan. Prije svega to se odnosi na završnicu napada, ali svakako da imamo dosta vremena da to ispravimo. U suštini, možemo biti zadovoljni ovom provjerom protiv jake selekcijom Bosne i Hercegovine – rekao je nakon meča selektor Miličković.

Crna Gora – Bosna i Hercegovina 2:0 (1:0)