Kadeti Crne Gore poraženi od Srbije

Piše: Vladan 906 pregleda Dodaj komentar

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je u Podgorici u prijateljskom meču protiv selekcije Srbije, bilo je 1-3 za goste.

Iako je prethodnih dana odloženo kompletno kolo Telekom 1.CFL zbog jakog vjetra, današnji meč kadeta je ipak odigram iako je i danas vjetar otežavao normalnu fudbalsku igru.

U prvom poluvremenu Srbija je dominirala i za 45 minuta stekla veliku prednost od 0-3. Strijelci su bili Aidar već u 2. minutu utakmice, Bračanin u 29. minutu i Stojinović 10 minuta kasnije.

U nastavku dosta bolja igra naše reprezentacije, viđeno je dosta šansi ali do kraja je postignut samo jedan gol koji je ublažio poraz – strijelac je bio Ličina šest minuta prije kraja regularnog dijela.