K liga: Duel crnogorskih internacionalaca pripao iskusnom Dejanu Damjanoviću

Piše: Rajko 598 pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Suvona ubjedljivo su savladali ekipu Inčona, na svom terenu, 5-2.

U 18. kolu K lige Južne Koreje sastali su se timovi čije boje brane i crnogorski internacionalci, Suvon i Inčon.

Na jednoj strani nekadašnji reprezentativac i sjajni golgeter, Dejan Damjanović, a sa druge Stefan Mugoša, mladi napadač fudbalske reprezentacije Crne Gore.

U ovom duelu, bolja je bila ekipa Suvona, odnosno duel crnogorskih internacionalaca dobio je Dejan Damjanović.

Boske je za svoju ekipu postigao dva gola. Prvi u 84. minutu a drugi u sudijskoj nadoknadi za ubjedljiv trijumf Suvona.

Sa druge strane, Mugoša je u 68. minutu sa bijele tačke u tom trenutku donio poravnanje rezultata na 2-2.

Suvon se trenutno na trećoj poziciji na tabeli dok je Inčon posljednja ekipa K lige sa svega 10 osvojenih bodova i slijedi joj grčevita borba za opstanak.