Juniorke savladale Njemačku!

Piše: Reprezentacija.me 732 pregleda Dodaj komentar

Velika pobjeda naših mladih rukometašica!

Naša selekcija savladala je reprezentaciju Njemačke rezultatom 27:23 u okviru glavne runde Evropskog prvenstva za juniorke.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, „crvene” su u nastavku bile bolje i zasluženo stigle do treće pobjede u Celju.

Blistalo je lijevo krilo Branka Konatar sa osam golova, a odlična je bila i kapitenka Tatjana Brnović, koja je šest puta tresla mrežu.

Crna Gora sjutra (17 časova) igra sa Francuskom.

Crna Gora – Njemačka 27:23 (12:12)

Celje – Dvorana „Golovec”. Gledalaca: 70. Sudije: Nastase i Raluka.Stanku (Rumunija). Sedmerci: Crna Gora 5 (4), Njemačka 3 (2). Isključenja: Crna Gora 14, Njemačka 8 minuta. Crveni karton: Ćorović (Crna Gora) u 60. minutu (3X2).

Crna Gora: Marinović, Zečević, Čogurić, Konatar 8, Adžić, Đoković 2, Čarapić 4, Ćorović 3, Nišavić 1, Šaranović, Jovićević 2, Brnović 6, Terzić, Šćepanović, Tomić, Novaković 1.

Njemačka: Vahter, Rihter, Kalmbah 1, Berger, De Belis 1, Fišer 3, Štutfeld 5, Cšoke 5, Bajerl 1, Zofel 4, Dele, Peter 1, Lot 1, Filter, Degenhart, Maidhof 1.