Jovetiću dovoljno 53 sekunde za gol (VIDEO)

Piše: Vladan 841 pregleda Dodaj komentar

Sjajan dan za najbolje crnogorske fudbalere u Primeri.

Samo pola sata nakon što je Atletiko uz pomoć čudesnog Stefana Savića zaustavio Real, u golgetersku formu vratio se i Stevan Jovetić.

Samo 53 sekunde bilo je dovoljno napadaču Sevilje da pogodi gol Deportiva – lijepim udarcem, na ubacivanje N’Zonzija, Jo-Jo je vrhom kopačke pogodio bliži ugao.

Vođstvo Sevilje trajalo je samo dva minuta, jer je Deportivo odmah izjednačio preko Kakute, ali je već u 9. minutu domaćin opet poveo – gol je postigao Sarabija.

Goleadu na “Pishuanu” nastavili su gosti – drugim pogotkom Kakuta je izjednačio na 2:2, već u 25. minutu.

Osam minuta kasnije nastavljen je šou – Sevilja je ponovo povela, pogotkom Hoakina Koree.

U 39. minutu, Jovetić je imao čist zicer da postigne prvu “dopijetu” u dresu Sevilje, ali je sa nekoliko metara promašio prazan gol.

U drugom poluvremenu, domaćin je imao mnogo šansi, sjajno je branio golman Deportiva Luks, nakon šuteva Ibore i Ben Jedera, koji je u 89. minutu, ipak, riješio sve dileme – 4:2.