Još jedna sjajna partija Mihailovića

Piše: Ognjen 779 pregleda Dodaj komentar

Još jedno gostovanje bile je kobno po ekipu Tubingena. Ovoga puta gosti su položili koplja pred ekipom Medi Bajruta a konačan rezultat bio je 82-75. Meč je odlučen u poslednjoj četvrtini koju su domaćini dobili sa 6 poena razlike.

Vrijedno pomena i ono što nas najviše zanima jeste sjajna forma Vladimira Mihailovića koji je ovaj meč završio sa 18 poena, 5 skokova i 4 asistencije.

Trener Igor Perović ima ogromno povjerenje u našeg reprezentativca što govori i podatak da je na ovom meču samo 6 minuta bio na klupi. Uz Mihailovića dobre partije pružili su i Baford sa 24 odnosno Grin sa 16 poena što nije bilo dovoljno za neki bolji rezultat “tigrova” kod kojih su svi ostali igrači podbacili.

Kod domaćina četiri igrača imali su dvocifren učinak a istakao se Džefri Ksavier sa 23 poena. Ono što je pravilo razliku u ovom meču jeste i mnogo bolji učinak igrača iz prve petorke Medi Bajruta.

Domaćini su upisali i drugu pobjedu kojom su se izjednačili na tabeli sa gostima koji takođe imaju skor 2-4.

Bogdan Tanjević danas je zvanično postao selektor košarkaša Crne Gore a ako je gledao ovaj meč a i one prethodne Tubingena, sigurno je da na Mihailovića može ozbiljno da računa u narednom periodu.