Jadran razbio Vojvodinu!

Piše: Ognjen 829 pregleda Dodaj komentar
Foto - Vijesti

Vaterpoliste Jadran Carina više ništa ne može da zaustavi na putu ka finalnom turniru regionalnog takmičenja.

Novljani su upisali i četvrtu pobjedu u 2016. godini na Jadranu, i opet su bili ubjedljivi – sada je savladana Vojvodina u Igalu rezultatom 21:9.

Crnogorskom šampionu je ovo 11. trijumf u ligi, do kojeg ga je vodio Aleksa Ukropina, strijelac pet golova.

Po tri puta su mrežu Novosađana tresli Stefan Vidović i Miroslav Ranđić, po dva Željko Kovačić, Filip Gardašević i Đuro Radović…

Sve što je uradila Vojvodina bilo je da smanji na 2:1u trećem minutu meča, Jadran je nakon toga otišao na plus pet (6:1) i već do poluvremena (8:29 ubio svaku neizvjesnost.

Sada slijedi pauza u regionalnoj ligi, a Jadran takmičenje nastavlja 19. i 21. kada gostuje Primorju odnosno Mladosti.

Jadran Carine – Vojvodina 21:9 (1:0, 7:2, 6:2, 7:5)

Igalo – Bazen Instituta “Simo Milošević”. Sudije: Abramović, Đurašković (Crna Gora). Igrač više: Jadran Carine 6 (3), Vojvodina 5 (2). Peterci: Jadran Carine 2 (1).

Jadran Carine: Kandić (šest odbrana), Ukropina 5, Gardašević 2, Kovačić 2, Vidović 3, Moskov, Banićević 1, Mijušković 1, Radović 2, Ranđić 3, Petrovski 1, Pješivac, popović, Spaić 1 (pet odbrana).

Vojvodina: Vitorović (dvije odbrane), Marić, Tubić, Porobić, Tenenbojm 1, Prekogačić 1, Gvozdanović, Ćatović 1, Trkulja 3, Šulc 2, Tintor, Marčeta, Filipović (jedna odbrana), Petković 1.