Ivanović najbolja u pobjedi Enoa, odlične partije Čabarkape i Ćulafića

0
135

Ksenija Ivanović odigrala je odlično i bila najbolji poenter u pobjedi svog Enoa protiv ekipe TFOC. Odlične partije pružili i Nikoleta Perović, ali i Dejan Čabarkapa i Miloš Ćulafić. Pogledajte učinak naših odbojkaša i odbojkašica:

Ime Prezime Liga Klub Učinak kluba Učinak igrača/ice
Tatjana Bokan FRA I MULHOUSE Poraženi kod kuće od RC Cannes 3:0 Osvojila 9 poena
Ksenija Ivanović FRA I HAINAUT Pobijedili kod kuće TFOC 3:0 Osvojila 14 poena, najbolji poenter utakmice
Marija Sandić FRA II AMIENS Poraženi u gostima od CHAMALIEROIS 3:1 Osvojila 8 poena
Nikoleta Perović NOR I Stod IL Pobijedili kod kuće Blindheim 3:0 Osvojila 15 poena
Danijela Džaković SRB II Jedinstvo Pobijedili u gostima Ekonomac 3:0
Jelena Cvijović SRB II Zrenjanin Pobijedili u gostima Crnokosa Artos 3:0
Andrea Laković SUI I Düdingen Poraženi kod kuće od Cheseaux 3:2 Igrala 4. i 5. set, osvojila 9 poena od čega 4 bloka
Ana Otašević SVK I Spišská Pobijedili u gostima Kezmarok 3:0 Osvojila 7 poena, plasirali se u ½ finale play off-a
Neda Vujadinović ALB I Tirana Pobijedili kod kuće Vlaznia 3:0 Osvojila 7 poena, izašla u drugom setu
Vuk Medenica ALB I Tirana Pobijedili kod kuće Korca 3:0 Osvojio 10 poena
Milenko Dangubić BIH II Ljubinje Pobijedili kod kuće Foča 3:1
Gojko Ćuk FRA I CHAUMONT Pobijedili u gostima Nantes 3:2 Osvojio 7 poena, od čega 2 bloka
Aleksandar Milivojević FRA II HARNES Pobijedili u gostima Avignon 3:0 Osvojio 10 poena od čega 2 asa i 1 blok
Rajko Strugar FRA II A.S.ORANGE Poraženi u gostima od Poitiers 3:1 Osvojio 8 poena, od čega 2 bloka
Simo Dabović GRE I FOINIKAS Poraženi od PAOK 3:1, ½ finale kupa Grčke Osvojio 2  poena, oba iz bloka
Milan Jurišić GRE I OLYMPIAKOS Pobijedili Kifisia 3:0 u polufinalu, poraženi od PAOK 3:1 u finalu kupa Grčke Osvojio 5 poena u prvoj, i 8 poena u drugoj utakmici
Miloš Simović ROU I CS Banatul Poraženi u gostima od Stiinta Explorari 3:1 Osvojio 13 poena, od čega 2 bloka, izašao sredinom drugog seta
Luka Šuljagić RUS II TYUMEN Pobijedili 3:1 u prvoj, i poraženi 3:0 u drugoj utakmici u gostima protiv Voronezh  Osvojio 12 poena u prvoj utakmici, drugu nije igrao
Dejan Čabarkapa SLO I Salonit Pobijedili u gostima Krka 3:0 Osvojio 20 poena
Marko Vukašinović SUI I Näfels Pobijedili u gostima Lugano 3:2 Osvojio 6 poena, od čega 1 blok,igrao prvi set
Blažo Milić SUI I Näfels Pobijedili u gostima Lugano 3:2 Igrao 4. i 5. set
Božidar Ćuk SUI I Lugano Poraženi kod kuće od Nafels 3:2 Ulazio u 3. i 4. setu
Miloš Ćulafić TUR I BELEDIYEKULUBU Pobijedili kod kuće Palandoken 3:0 Osvojio 19 poena od čega 7 aseva
Vojin Ćaćić TUR I BELEDIYEKULUBU Pobijedili kod kuće Palandoken 3:0 Osvojio 13 poena od čega 2 asa