Ibar zaustavio Jezero, Dečić novi lider

Piše: Ognjen 2.3k pregleda Dodaj komentar

Fudbaleri Ibra prekinuli su pobjedonosnu seriju Jezera – klub iz Rožaja je na gradskom stadionu u Mojkovcu savladao Plavljane sa 3:1, u utakmici 4. kola Druge crnogorske lige.

Jezero je na poluvremenu imalo prednost, ali je Ibar bio konkretniji u nastavku. Trijumf su donijeli Muković, Vilotijević i Škrijelj.

Dečić je novi lider – Tuzani su minimalcem srušili Drezgu, a gol odluke dao je Adžović sa bijele tačke.

Otrant Olimpik slavio je trijumf nad Arsenalom zahvaljujući Ramoviću, dok su Bokelj i Jedinstvo remizirali 1:1.

Identičnim rezultatom završen je i susret prošlosezonskih prvoligaša, Lovćena i Mornara.

Tabela: Dečić 10, Jezero 9, Bokelj 7, Mornar 6, Jedinstvo i Otrant 5, Ibar i Drezga 4, Arsenal 3 i Lovćen 1.

Već u srijedu igra se vanredno kolo, a sastaće se: Dečić – Bokelj, Mornar – Drezga, Arsenal – Lovćen, Jezero – Otrant Olimpik i Jedinstvo – Ibar.