Hofman i Bitenkur pohvalili Crnu Goru

Piše: Reprezentacija.me 654 pregleda Dodaj komentar

hofman bitenkurReprezentativci U21 selekcije Njemačke Filip Hofman i Leonardo Bitenkur su danas izjavili da su zadovoljni bodom protiv Crne Gore i da je naš tim jako dobar.

Bitenkur (19) koji nastupa za Hanover je protiv Crne Gore upisao peti nastup za U21 selekciju.

Uz malo sreće mogao sam da dam jedan gol. Kada vidite kako je igra tekla, onda morate da kažete da je mnogo toga išlo protiv nas. Međutim, mi smo se snažno borili i zaslužili remi protiv dobre Crne Gore – kazao je on.

Filip Hofman (20) je do sada postigao tri gola za mladu reprezentaciju Njemačke, a dva puta je pogodio mrežu naše reprezentacije. Bio je strijelac u Visbadenu (Njemačka slavila 2-0) i sinoć u Podgorici.

Sa neriješenim rezultatom možemo da budemo zadovoljni. Naravno, u prvom poluvremenu nismo postigli ono što smo planirali. Međutim, u drugom poluvremenu smo igrali mnogo bolje i zaslužili smo bod – rekao je napadač Ingolštata.