Grbalj ponovo kiksao, Rudar se budi, Zeta remizirala sa Komom

Piše: Reprezentacija.me 645 pregleda Dodaj komentar

Ekipa Grblja, pravljena za velika djela, ne može da dođe do očekivanih rezultata

“Trikolori” sa svega četiri osvojena boda iz prva tri kola, nikako nisu u poziciji u kojoj su željeli da budu. Ekipa iz Radanovića remizirala je sa Dečićem u Tuzima izjednačivši na 3:3 u posljednjem minutu sudijske nadoknade. “Junak” Grblja, koji je do nadoknade gubio sa 3:1, bio je Ivan Vuković koji je dva puta pogodio mrežu Dečića za svega četiri minuta. Prethodno je Grbalj u vođstvo došao golom još jednog ovogodišnjeg pojačanja, Hulijana Montenegra, zatim je Dečić preokrenuo golovima Camaja, Krstovića i Rackovića.

Ekipa Zete, trenutni lider na tabeli, ispustila je pobjedu protiv Koma takođe u posljednjem minutu susreta. Vodila je Zeta u gostima golom Vujačića sve do 93. minuta kada je Radoš Dedić postavio konačnih 1:1.

Rudar se konačno probudio i furiozno, na svom terenu, savladao Petrovac. Od samog starta su Pljevljaci pokazali da je vrijeme da upišu prve bodove u ovoj sezoni. Mrdak dva puta i Kuč jednom, tresli su mrežu za ubjedljivo vođstvo na poluvremenu. Kacić je u nastavku probudio nadu gostiju, međutim, brzo je Vuković odgovorio i zaključao meč za konačnih 4:1.

U toku je meč između Budućnosti i Mladosti, “plavi” vode rezultatom 1:0.