Gol Jovetića Realu na debiju za Sevilju! (VIDEO)

Piše: Ognjen 877 pregleda Dodaj komentar
Foto - Sevilla FC

Uprkos remiju u revanš susretu šesnaestine finala “Kupa Kralja” fudbaleri Real Madrida plasirali su se u narednu rundu takmičenja, a utakmica na “Sančez Pishuanu” ostala je u sjenci debija Stevana Jovetića.

Sevilja je nakon ubjedljivog poraza u Madridu večeras ispustila trijumf nad Realom, a utakmica je završena rezultatom 3:3 (1:0), pa gosti sa ukupnih 6:3 odlaze u dalji tok takmičenja.

Debi iz snova imao je crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić koji je nedugo nakon ulaska na teren postigao prvijenac u dresu kluba iz Andaluzije.

“Kraljevski klub” je nastupio u kombinovanom sastavu, bez Kristijana Ronalda, ali i nekolicine drugih standardnih prvotimaca, pa je autogolom Danila Sevilja stigla do prednosti već u desetom minutu.

Već u trećem minutu drugog poluvremena Marko Asensio poravnava rezultat i praktično šalje Real Madrid u osminu finala.

Stevan Jovetić je u igru ušao u poslednjem minutu prvog dijela igre, a prvijenac u dresu Sevilje postigao je u 53. minutu čime je na najbolji mogući način započeo mandat u novom klubu – Crna Gora ponosna je na tebe Jo Jo!

Domaći su posle gola Ibore imali dva gola prednosti, ali je potom uslijedio silovit odgovor Real Madrida. Najprije Serhio Ramos iz penala smanjuje na 3:2, a konačan rezultat postavlja Karim Benzema u trećem minutu nadoknade.