Gojković: Nije dobro, mi smo isključivi krivci

Piše: Vladan 879 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski vaterpolisti odigrali su neriješeno 8:8 sa Kanadom na startu Svjetskog prvenstva.

Rezultatski – neuspjeh, posebno nakon vođstva 8;4, šest i po minuta prije kraja.

”Nije dobro. U posljednjoj dionici smo imali četiri gola prednosti, a samo našim greškama, nekontrolisanim napadom, dali smo im šansu da se vrate. Mi smo isključivi krivci”, rekao je selektor Vladimir Gojković.

Selektor je naglasio da je timu nedostajala stabilnost u igri.

Za tri četvrtine primili smo četiri gola, a onda za pet minuta posljednjeg perioda još četiri. Ali, nema nazad, moramo da se pripremimo za naredni meč i da nastavimo da se borimo za što bolju poziciju u grupi”, kazao je Gojković.

Naredni rival je Brazil (srijeda, 21.30), koji je danas savladao Kazahstan 6;2..

Nisam gledao Brazil u ovom sastavu, dosta ubjedljivo su pobijedili Kazahstan. Posvetićemo se njima, tražimo pobjedu, a onda ćemo vidjeti kako će se razvijati situacija”, kazao je Gojković.