Fenomenalan gol Vešovića za pobjedu Rijeke! (VIDEO)

Piše: Vladan 557 pregleda Dodaj komentar

Rijeka slavi Marka Vešovića – crnogorski reprezentativac je golčinom u 87. minutu donio pobjedu nad Slaven Belupom (3:2) i sačuvao četiri boda prednosti nad neprikosnovenim Dinamom.

Gosti iz Koprivnice su vodili 1:0, golom Arauža Ebera u 72. izjednačili na 2:2, ali je bivši igrač Budućnosti, Mladosti, Crvene zvezde, Torina i Specije sa ivice šesnaesterca zapalio atmosferu na Rujevici.

Vešoviću je to bio treći gol u sezoni. Prethodna dva je dao u nestvarnoj pobjedi nad Dinamom (5:2).

Za Rijeku je od 55. minuta igrao još jedan crnogorski reprezentativac, defanzivac Aleksandar Šofranac.

Do kraja sezone u HNL-u je 11 kola, a Rijeka se dva puta sastaje sa Dinamom. Ako u tim mečevima ne izgubi prednost, osvojiće istorijsku titulu…