Fatos Bećiraj šokirao Cirih, Radovanović sudio u Bordou

Piše: Reprezentacija.me 689 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativac Fatos Bećiraj nastavio je golgetersku seriju u Dinamu iz Minska. On je postigao jedini pogodak u iznenađujućoj pobjedi Dinama na gostovanju Cirihu. Bećiraj je pogodio sa penala u 63. minutu, a u prethodnom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope postigao je dva gola u Minsku protiv bugarskog Černog Mora.

Osim Bećiraja u 3. krugu kvalifikacija za Ligu Evrope nastupila je i crnogorska sudijska ekipa na čelu sa Pavlem Radovanovićem. On je bio glavni sudija utakmice Bordo – AEK Larnaka (3:0), a pomagali su mu linijske sudije Milovan Đukić i Danijel Dević, dok je četvrti sudija bio Miloš Bošković.

Radovanović je na novom stadionu Bordoa svirao pebal za domaćina u 74. minutu.

Današnje kavlifikacije obilježio je prekid na duelu Kukeši – Legija, jer je u 53. minutu publika kamenjem zasula Ondreja Dudu nakon novog vođstva Legije (1:2)…