Duškov Bešiktaš razbijen u Istanbulu

Piše: Ognjen 1.1k pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Bešiktaša večeras su u “Akatlar Areni” deklasirani od strane francuskog Dižona.

Gostujući sastav slavio je rezultatom 65:98 uz očajno drugo poluvrijeme izabranika Duška Ivanovića.

Bešiktaš je odigrao dobro prvi dio meča da bi Francuzi u nastavku dodali gas i potpuno zaustavili Đurišića i drugove.

Nakon sedam odigranih kola u grupi D FIBA Lige šampiona Dižon drži čelo tabele sa pet pobjeda i dva poraza dok je Bešiktaš šesti u grupi sa samo dvije pobjede i pet poraza.

Ulmer je 23 poena danas predvodio pobjednčki sastav dok je kod Turaka bolji od ostalih bio Tiodor sa 19.

Naš Nemanja Đurišić imao je skroman učinak i za 22 minuta na parketu ubacio je svega dva poena uz 3 skoka i asistenciju.