Druga liga: Novi trijumf Jezera, Dečić bolji od Lovćena

Piše: Vladan 801 pregleda Dodaj komentar

Danas su odigrani mečevi 3. kola Druge lige Crne Gore.

Fudbaleri Jezera upisali su i treću pobjedu u dosadašnjem dijelu Druge lige Crne Gore.

Ekipa iz Plava jedina je sa maksimalnim učinkom u ligi, a do novog trijumfa vodili su je Dražen Ajković i Božo Osmajlić.

U duelu Drezge i Bokelja viđena je goleada nakon koje su bodove osvojili gosti – 3:2. Bojan Kopitović doveo je Kotorane u vođstvo u 10. minutu, da bi tri minuta kasnije izjednačio Balša Bogićević. Ipak, u nastavku je Bokelj došao pobjede zahvaljujući golovima Igora Počeka u 68. i Srđana Boškovića u 71. minutu. Andrija Ćosović je u 84. minutu postavio konačan rezultat.

Dečić je nakon preokreta bio bolji od Lovćena – 2:1. Hulijan Montenegro pogodio je za goste u 19. minutu, ali su Pjeter Ljuljđuraj i Kristijan Vuljaj sredinom drugog poluvremena donijeli pobjedu Dečiću.

Arsenal je sa 4:1 savladao Ibar, iako su gosti prvi stigli do vođstva i to preko Siniše Stanisavića u prvom minutu. Šest minuta kasnije izjednačio je Milan Đukanović, a onda je Dejan Pepić postigao tri gola i riješio pitanje pobjednika.