Dominacija se nastavlja – Dva gola Boškovića (VIDEO)

Piše: Vladan 818 pregleda Dodaj komentar

Dragan Bošković nastavlja da dominira na Tajlandu.

Crnogorski fudbaler je u 16. kolu Premijer lige postigao dva gola, a njegov Bangkok Junajted ostvario je novu pobjedu – kao domaćin pobijedio Suphanburi rezultatom 4:0.

Bošković je načeo mrežu protivnika lob udarcem u 16. minutu, a prednost je uvećao saigrač Dechmitr u 25. minutu.

U drugom poluvremenu, Bangkok je uspio da postigne još dva gola. Prvo Bošković u 78. minutu, a potom i Durovski u 80.

Ovo je njegov 16. gol u sezoni u isto toliko mečeva i nalazi se na vrhu liste strijelaca. Bangkok sa 29 bodova zauzima peto mjesto na tabeli.