Crnogorski atletičari osvojili četiri medalje na mitingu ,,Kup Robert Emijan“ u Tirani

sport
Piše: sport 741 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski atleticari Tirana AlbanijaU Tirani je, u organizaciji Albanske atletske federacije, održan međunarodni atletski miting ,,Kup Robert Emijan“, a među sto takmičara iz Bugarske, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Jermenije i Albanije, nastupili su i atletičari iz naše zemlje.

Lidija Todorović u trci na 800 metara sa rezultatom 2:21,59, osvojila je drugo mjesto, Kristina Dubak je sa vremenom 1:02,98 osvojila treće mjesto na 400 m, dok je u trci na 100 m sa 13,06 osvojila šesto mjesto. Stefan Bečanović je na 400 m osvojio treće mjesto (50:45), baš kao i Kristijan Matković u troskoku, čiji je rezultat bio 13,57 m. Maja Vujović je sa rezultatom 12,99 u trci na 100 m osvojila peto mjesto, kao i Dragoje Rajković u skoku udalj (6,70 m).

Crnogorsku mini ekspediciju u Tirani, predvodili su potpredsjednik Atletskog saveza Gojko Banjević zadužen za sektor sporta i selektor Osman Erović.