Crna Gora ostala bez osmine finala EP!

Piše: Vladan 912 pregleda Dodaj komentar

Odbojkaška reprezentacija Crne Gore pobijedila je Češku 3:2 u odlučujućem meč za plasman u osminu finala Evropskog prvenstva. Međutim, našoj selekciji je bila potrebna pobjeda sa 3-0 ili 3-1…

Crna Gora prije ovog meča imala je pobjedu i tri poraza, dok je učinak Češke polovičan – dvije pobjede, dva poraza.

Međutim, izabranici Veljka Bašića brzo su zaboravili olako izgubljen drugi set, pošto je u trećem sve funkcionisalo kako treba. Uspjeli su Česi da smanje razliku, ali set se završio u našu korist- 25:22.

Crnoj Gori je nedostajao samo još jedan set za prolaz u osminu finala, ali…

U četvrtom setu viđeno je dosta drame, “crveni” su imali i vođstvo u više navrata, ali je Češka na krilima Hadrave izjednačila rezlutat i tako obezbijedili plasman u osminu finala Evropskog prvenstva.