Crna Gora izgubila od Francuske

Piše: Vladan 702 pregleda Dodaj komentar

futsalFutsal reprezentacija Crne Gore poražena je od selekcije Francuske rezultatom 4:1 u prijateljskom meču koji je odigran u Tivtu.

Izabranici Sveta Ljesara nisu uspjeli da na pravi način odgovore na dobru igru i bolju fizičku pripremljenost Francuza.

Franczi su na poluvremenu susreta imali samo gol prednosti, pošto je nakon pogodaka Gasmija u trećem i Abdesamada u četvrtom minutu Bojan Bajović postigao jedini gol za našu selekciju.

U nastavku susreta Francuzi su još dva puta pogodili mrežu našeg gola. Prvo je Hamdud u 25. minutu pogodio metu, da bi konačan rezultat susreta postavio Mohamed Abdesamad u 37. minutu.

Nakon susreta selektor Sveto Ljesar istakao je da su Francuzi upisali zasluženu pobjedu u današnjem susretu.

Večeras je trijumfovala bolja i spremnija ekipa u ovom trenutku. Nama je ovo prvo okupljanje u nakojn pet mjeseci pauze, što se i osjetilo u igri naše selekcije. Mlađi igrači kojima sam pružio šansu zalaganjem su opravdali povjerenje i poziv u selekciju. Nadam se da ćemo u revanšu koji se igra u srijedu pružiti bolju igru i popraviti utisak iz današnjeg susreta“, rekao je Ljesar.

Drugi meč dvije selekcije odigraće se danas, u Tivtu sa početkom u 18.00 časova.

Crna Gora – Francuska 1:4