Crna Gora iščupala remi pod Goricom: Ivanović u nadoknadi spriječio poraz od Letonije

Mirko
Piše: Mirko 173 pregleda Dodaj komentar

Crnogorska fudbalska reprezentacija remizirala je sa Letonijom pod Goricom 1:1, u prijateljskoj utakmici.

Gosti su poveli u 26. minutu, kada je nakon kornera najviši u našem kaznenom prostoru bio Tarasovs i savladao Petkovića.

Poraz našeg tima spriječio je jedan od pet debitanata Igor Ivanović, koji je izjednačio u posljednjem minutu.

Dobre šanse za Crnu Goru imali su štoperi, Adžić u prvom i Šofranac u drugom dijelu, ali su njihovi udarci glavom išli pored stative.

U nekoliko navrata “sokole” je sačuvao golman Danijel Petković sjajnim intervencijama.

Selektor Faruk Hadžibegić dao je šansu petorici debitanata, a većinom su igrali fudbaleri koji nisu imali veliku minutažu u posljednje vrijeme.

Crna Gora će u subotu nastaviti Ligu nacija utakmicom protiv Azerbejdžana, od 15 sati, takođe pod Goricom.