CFL 8.kolo: Iskra priredila iznenađenje, šampion minimalcem do 3 boda

Piše: Reprezentacija.me 768 pregleda Dodaj komentar

Odigrani su mečevi 8. kola crnogorskog nacionalnog šampionata u fudbalu, Budućnost je odbranila domaći teren, dok je Iskra napravila iznenađenje u Pljevljima.

Budućnost je do nova 3 boda kod kuće došla golom Ilije tučevića u 54. minutu savladavši Kom rezultatom 1:0 i tako iskoristila remi Sutjeske na Tuškom polju da bi se približila Nikšićanima na samo bod zaostatka.

Mladost nije mogla pod Malim brdom da prekine lošu seriju jer su Petrovčani odigrali dobar meč i golom Mladena Popovića u 65. minutu pobjedili takođe minimalnim rezultatom.

Grbalj je kod kuće slavio protiv Zete u meču sa najviše golova u ovom kolu rezultatom 2:1.
Strijelci za domaće su bili Ivan Vuković u 37′ i Žarko Korać u 50.minutu, dok je za Zetu jedini gol postigao Nikola Krstović  u 11.minutu meča.

Najveće iznenađenje su priredili Danilovgrađani pobjedivši favorizovani Rudar u Pljevljima takođe minimalnim rezultatom, a jedini strijelac na meču koji je donio Iskri velika 3 boda i šokirao domaću publiku bio je Boris Došljak u 91. minutu.