Budvanska rivijera u derbiju “slomila” Jedinstvo Bemax

Piše: Ognjen 739 pregleda Dodaj komentar

U derbiju poslednjeg kola prvog dijela sezone Prve lige Crne Gore za odbojkaše, Budvanska rivijera Budva savladala je Jedinstvo Bemax rezultatom 3:2.  Velika rezultatska klackalica viđena je u prva tri seta koja su završena na ‘razliku’.

U odlučujućem petom setu bilo je neizvjesno sve do 10:10. A onda Budvani sa tri uzastopna poena u nizu uspjevaju da prelome meč i slave.

U drugom meču današnjeg programa, Budućnost Capital Plaza je lako sa 3:0 slavila u gostima protiv Bar voleja.

sportski centar. Gledalaca: oko 70. Sudije: Delić (Podgorica) i Beljkaš (Bar). Poeni iz napada: Budvanska rivijera 57, Jedinstvo Bemaks 59. Poeni iz bloka: Budvanska rivijera 19, Jedinstvo Bemaks 13. Poeni iz servisa: Budvanska rivijera 5, Jedinstvo Bemaks 4. Greške: Budvanska rivijera 31, Jedinstvo Bemaks 32.

Budvanska rivijera: Zoranić, Mamedov 7, Marović, Kastratović, Lečić 3, Lakčević (libero), Nikolić 27, Ivanović 1, Hurtado 11, Kilko 11, Karabali 21, Prušević.

Jedinstvo Bemaks: Kuburović 6, Đuretić, Delić 25, Dizdarević, Popović (libero 1), Pavićević, B. Bulatović 7, Rudić 8, L. Bulatović, Bugarin, Vukić (libero 2), Tomić, Magdelinić 11, Ćuk 19.