Budućnost slavila u generlanoj probi

Piše: Ognjen 655 pregleda Dodaj komentar

U generalnoj provjeri pred početak šampionata fudbaleri Budućnosti savladali su Dečić rezultatom 2:1.

Juče su na stadionu u Tuzima Dečić i Budućnost odigrali generalnu probu pred početak prvenstva u Prvoj ligi.

„Plavi“ tim je poveo golom Đurišića koji je lobovao domaćeg golmana nakon dubinske lopte Tučevića.

Gol za Dečić je nakon lijepe akcije domaćina postigao Pepić, a šansu da vrati vođstvo gostima imao je Raičević ali je šutirao pored gola. Do kraja poluvremena je Tučević pogodio prečku, a jedinu šansu za domaće imao je Mihailović ali je šutirao preko gola.

U drugom dijelu zaigrao je tim koji će se vjerovatno suprostaviti Iskri u prvom kolu šampionata, a posebno raspoloženi za igru bili su Mijić i Ivanović, za koje domaći fudbaleri nisu imali rješenja, a utakmica je na par trenutaka prekinuta zbog međusobnog koškanja nakon par grubih startova igrača Dečića nad Ivanovićem.

Vlaisavljević je u par navrata na dodavanje Mijića bio u šansi, a golman Dečića je tokom većeg dijela drugog poluvremena bio na iskušenjima obzirom da su ofanzivci Budućnosti na čelu sa Perovićem kontantno vršili pritisak na posljednju liniju domaćina.

Pobjedonosni gol djelo je Perovića koji je odlično dodavanje Mijića lijepo pretvorio u gol, a akciju je započeo Ivanović.

Do kraja je Mijić iz slobodnog udarca mogao da poveća prednost ali je ostalo 2:1.