Budućnost savladala Rudar, Dečić siguran na Tuškom polju

Piše: Reprezentacija.me 742 pregleda Dodaj komentar

Odigrani su mečevi 5 kola popodnevnog programa crnogorskog nacionalnog šampionata u fudbalu.

Šampion je zastavio zahuktali Rudar minimalcem na svom stadionu. Strijelac pobjedonosnog gola bio je Melunović u 36. minutu.

Dečić je kao domaćin opravdao ulogu favorita i pobjedio Petrovac golom u nadoknadi vremena. Krajnji rezultat je bio 2:1, a golove za Dečić postigli su Đukić u 63. minutu i junak Sava Gardašević u 91. minutu.
Za goste sa Malog brda gol je postigao Đorđević u 78. minutu.

Iskra je na svom stadionu odigrala neriješeno sa Zetom. Na stadionu braće Velašević Milić je doveo Iskru u vođstvo u 11. minutu, a konačan rezultat postavio je Vujačić u 71. minutu.

Kom i Grbalj su odigrali neriješeno bez golova.

U 19:15 igraju još Sutjeska i Mladost.

Budućnost – Rudar 1:0 – kraj