Budućnost pregazila Igokeu!

Piše: Reprezentacija.me 841 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Budućnost Volija pobijedili su Igokeu 81:59 u 13. kolu ABA lige.

Podgoričani su rutinski slavili protiv jednog od dva rivala koji ih je pobijedio u dosadašnjem dijelu regionalnog takmičenja. Osvetili su se za poraz na startu sezone, ali i vratili na pobjednički kolosjek poslije tri vezana neuspjeha na gostovanjima.

Plavo-bijelima je prijao povratak u Moraču, nakon nekoliko izjednačenih minuta tim Aleksandra Džikića podigao je agresivnost u odbrani i već do kraja prve četvrtine stvorio osjetnu prednost. 19:12 bilo je za naš sastav, koji je do odmora pobjegao na 15 poena razlike (tokom druge četvrtine bilo je i 42:22) i tu je sve bilo riješeno.

Podgoričani su meč odigrali bez velikih oscilacija. U drugom dijelu utakmice lako su sačuvali  prednost i stigli do 11. trijumfa u ABA ligi.